| NicusorYo a întrebat:

Am intrat pe Yahoo! Messenger si am vrut sa trimit lista mea de mess, pe alta adresa tot a mea.Am intrat la Actions la Send my messenger lista am ales idu la care trimit apoi toate idurile(480)am intrat pe id ala si am dat sa se bage acolo scria ca doar 78 de iduri, am dat "OK"si niciun id nu a mers.Stiti voi alta metodawinking? De ce nu au mers, si de ce doar 78 iduristraight face? Mersi, raspuns corect, si reusesc=fundytzakissBye-Byewave

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Buna! Ai bagat in lista prea multi deodata si de aceea. Cel mai bine baga-i pe rand si nu mai trimite lista asa. Este cel mai bine. Bafta!

| yonutz1 a răspuns:

Nu au mers deoarece Yahoo is crap! Am incercat si eu cu 50 de ID-uri si tot nu a mers. Nu avem ce face. Trebuie sa ii bagam pe rand.

| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai trebuie acea persoana sa te adauge el o primit confirmarea pai nu poti sa le dai pe toate happy uneori pe rand eu puteam cate 53 sau cate aveam in acel grup mai incearca dar ei trebuie sa iti deie accept