| Cristian1332 a întrebat:

Avand in vedere ca nu exista timp inainte de big bang nu e un argument bun ca nimeni nu a creat universul? adica nici God,nici unii cu matrixul,nu e dovada suprema, zic doar ca e un argument bun!

1 răspuns:
| udrescuf a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, acum fiecare crede ce vrea, eu cred teoria aia cu Dumnezeu, dar nu zic ca este falsa si cea cu matrix poate asa o fi, nu avem de unde sa stim, dar apropo bi bang inca este in dasfasurare, daca vrei sa-l vezi da drumu la tv si fa sa se vada acei purici, 1% di acei purici de pe tv sunt rezultatul bing bang-ului.