| anonim_4396 a întrebat:

Bateria de la laptopul meu cedeaza"Consider replacing your battery"-ce ar trebui sa fac daca nu sunt dispusa momentan din punct de vedere financiar, bineanteles happy sa o inlocuiesc-adica cum sa ii maresc "durata de viata"?
Se (mai) poate face ceva in acest sens?

Răspuns Câştigător
| paco28 a răspuns:

Hei, din pacate nu se mai poate face nimic, sad poti sa o reformatezi dar nu stiu daca te ajuta cu ceva... o folosesti pana se descarca de tot si dupa o tii 12 ore la incarcat fara sa folosesti pc-ul incearca asta happy oricum sa iei in vedere ca trebuie schimbata! Bafta!