| Roxy1993 a întrebat:

A cumparat cineva anul trecut casti din alea fara fir pentru examenul de bacalaureat? sunt bune? Multumesc

10 răspunsuri:
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Da sigur ca sunt bune le poti folosi linistita. Mult noroc.

| Roxy1993 explică (pentru TheLordOfTheRings):

Ai avut, sau?

| TheLordOfTheRings a răspuns (pentru Roxy1993):

Da si am luat 9, 5zeci si ceva

| Roxy1993 explică (pentru TheLordOfTheRings):

Da-mi id. tau, te rog. Vreau sa te mai intreb ceva

| Razeph a răspuns:

Te cam mananca in fund observ.

| Roxy1993 explică (pentru Razeph):

Nu,dar vreau sa am o siguranta, pe langa putin invatat

| Razeph a răspuns (pentru Roxy1993):

Si daca acea siguranta se intoarce impotriva ta si esti scoasa din sala de examen + nota 1? Ce faci pe urma?

| Roxy1993 explică (pentru Razeph):

Pai cum sa fiu scoasa daca alea nu se vad, sunt pe timpan, nu are treaba cu asta.Si anul trecut au fost care au folosit.Dar vreau sa stiu cum sunt, nu stiu, daca nu ma lasa balta si elelaughing

| Razeph a răspuns (pentru Roxy1993):

Eu personal am vorbit cu o profesoara care a fost supraveghetoare la bac, si mi-a povestit cum un baiat intrase cu o jucarioara de-asta cum ai vrea tu sa te interesezi, si alea nu prea functionau cum trebuie, si nu auzea ce i se comunica prin casca, si mereu vorbea cu voce tare, si au auzit profesorii, si l-au picat. Nu e inventata de mine povestea ca sa te sperii pe tine, chiar s-a intamplat, si sper ca te-am ajutat.

| blackbird000 a răspuns:

Mai bine invata, decat.