| GreenNature03 a întrebat:

Am vorbit 3 ore de pe abonament digi mobil din Romania spre Norvegia. Stie careva cat am de platit suma totala?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinzand de telefonia din Norvegia poti platii: 0. 024 euro pe minut sau 0.048 euro pe minut.

https://www.digi.ro/......rnationale

| Amidamaru98 a răspuns:

Dai sms aici la nr asta 700

| GreenNature03 explică (pentru Amidamaru98):

Eu nu pot trimite deoarece am mesajele blocate, cam cat ar fi pe minut?

| Bula a răspuns (pentru GreenNature03):

Mesajele catre furnizor (Digi) nu sunt blocate, ci doar daca nu ai activat centrul SMS (pentru asta mergi la caseria Digi si ti-l rezolva pe loc).
Daca-ti faci un cont la Digi, si de acolo poti vedea cheltuielile suplimentare cumulate, respectiv facturile, etc.