| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am 14 ani și as vrea sa merg la mall la Bacău, însă nu am vaccin. Știe cineva dacă se poate intra și cu self test din farmacie

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic că nu merge cu ăla de la farmacie. Merge in schimb cu test făcut la un laborator acreditat

| sierra1 a răspuns:

90% probabilitate să nu te bage in seamă ăla de la intrare (plus incă 90% să nici nu fie nimeni) Probabilitatea totală, o calculezi tu. Succes la cumpărături

| Wr3nch a răspuns:

Se poate intra doar cu test facut la cabinet medical/ laborator. Il faci acolo si primesti o adeverinta.

| AlexandraElene9009 a răspuns:

A fost cineva recent și a văzut ca nu e nimeni la intrare?