| Angelicas a întrebat:

am 2 intrebari despre telefon sunt pe Orange si am auzit ca iarna asta e o oferta: daca termini minutele, mesajele sau MB de la net primesti inca o data dublu si am auzit de optiunea cu 7 euro cu internet 300 MB. pana cand tin ofertele astea?
si daca am in tel o cartela de 5 euro care se termina in 17 parca pot sa imi pun alta peste?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunea cadou se acorda daca consumi resursele initiale inainte de 30 de zile. Insa, acest bonus se acorda o singura data si se activeaza in momentul in care din resursele tale raman mai putin de 5 minute/sms.
Intreaga oferta PrePay este valabila pana la 3 februarie 2013.
O zi buna,
Orange helpers

| Angelicas explică (pentru OrangeHelper):

Si daca de exemplu termin MB de pe internet nu se activeaza acest bonus doar in cazul minutelor sau sms-urilor nu?