| asdfbc a întrebat:

Am achizitionat un HTC One Mini, second hand.De cateva zile nu imi merge sa il incarc.In bara de notificari spune ca 'Telefonul nu poate fi incarcat deoarece este in modul USB ho...'.NU stiu ce scrie in continuare pentru ca nu ma lasa sa vad.Ce pot sa fac? Mi se incarca cand si cand dar dupa nu mai merge.

4 răspunsuri:
| GoodDay9 a răspuns:

Pai toti va luati telefoanele astea de fite de la second hand ca bani sa-l luati nou nu aveti.Voi sunteti de vina, nu cel care vi-l vinde.

| asdfbc explică (pentru GoodDay9):

Nu ma ajuti cu absolut nimic.

| Razvanelrazvii a răspuns:

1) nu iti mai lua chestii second
2) conecteaza USB-ul la telefon si pune-l in unitatea PC sau in laptop si dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou. Sau cand il conectezi la PC sau laptop, de pe ecranul telefonului trage bara de marcaje de sus unde iti apar notificarile si din moment ce este conectat, iti apare acolo mai multe moduri, de exemplu: cablu de data pentru telefon etc. Si este o sectiune unde scrie,, numai incarcare''. Apasa pe aia si se incarca, Eu am HTC Desire 310 si asa fac

| asdfbc explică (pentru Razvanelrazvii):

As face dar nu il vede.Cand si cand mai merge sa il si incarc dar cum il bag la incarcat imi da eroarea aia.Cand l-am luat, l-am testat mai intai si nu faceam faza asta. Dupa 1 sapt dupa ce l-am luat a inceput sa faca asa