| Butnaru_Andrei_1993_8E0b a întrebat:

am o intrebare. Eu trebuie sa ma operez inca o data la mana deoarece mi-am rupt-o si doctorul mi-a pos niste cleme si as dori sa stiu daca o sa mai ma doara mana dupa operatie deoarece cand m-am trezit nu mai puteam de durere

1 răspuns:
| AdrenalinTm a răspuns:

Acuma nu o sa te dara daca doar iti scoate tijele alea o sa primesti niste calmante ketonal forte fiole si poate niste injectii de cooagulare a sangelui (in burta )care nu dor deloc