| PTROApetition a întrebat:

Am o problema cu arhiva de la Yahoo! Messenger. Am dat pe obtiunea sa se salveze arhiva. Se salveaza, insa imi apar doua conversatii care de fapt ar trebui sa fie aceleasi, una singura, o conversatie in care apar numa replicile pe care le zice persoana cu care vorbesc, si una cu replicile pe care le zic eu. Am dezinstalat programul si l-am instalat din nou, dar acelasi lucru se intampla. Ce pot face?

1 răspuns:
| RazvanRo22 a răspuns:

Ce program ai dezinstalat? Messengerul? Ca sa vezi arhiva faci asa : dai click pe Messenger -> Privacy Options -> Archive -> View Archive.