| anonim_4396 a întrebat:

am o problema mare imi cade parul foarte mult de o luna im-i cade mult de tot si as vrea sa imi spuneti cum pot opri caderea parului.Ma poate ajuta cineva va rog?

4 răspunsuri:
| ILikeToKnow a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. Daca bagam degetele prin par ramaneam cu un pumn de par, ca sa nu mai zic ca incepusem sa privesc cu dispret paria de par pentru ca era dezastru cand imi periam parul.Asa ca am inceput sa caut pe net solutii si pe un forum am gasit ca ar fi o idee sa iei Revalid sau Eurovita pentru par si unghii.Am ales Eurovita pentru ca e supliment alimentar (Revalid e tratament) si am obs ca in 2 saptamana nu imi mai cadea parul ft tare.Acum nu mai cade si spre uimirea mea a crescut ft mult intr-o luna. Iar unghiile mi s-au intarit si sunt ft frumoase acum:X:X:X.Eu te sfatuiesc sa iei Eurovita pentru par si unghii.Il gasesti in farmacii si costa aprox 21 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa am fost si eu... sfatu meu e sa iti tai putin din varfuri

| oana23madrid a răspuns:

Si mie imi cadea parul foarte mult anul trecut si mi-am cumparat un sampon de la vicky si am fost multumita cauta la farmacie o solutie preparata de ei sunt si acelea bune multe pers am auzit ca folosesc