| Mee a întrebat:

Am si eu o problema..trec in clasa a 9-a si s-au afisat repartizarile elevilor pe clase, iar la profilul meu sunt 2 clase si prietena mea a intrat la cealalta clasa, ce metodologie de transfer este pentru a te muta dintr-o clasa in alta(pe acelasi profil) in acelasi liceu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mergeti ambele la directoare si solicitati sa fiti in aceeasi clasa. Poate gasiti unul care vrea sa schimbe clasa si atunci se rezolva foarte usor.

1 răspuns:
| Crisツ a răspuns:

Am auzit ca numai din semestrul 2 se fac transferurile. Trebuie sa vorbesti cu directorul liceului la sfarsitul semestrul 1. happy