| Andrei117 a întrebat:

Buna am un mobil Samsung Galaxy I550 luat cu puncte cand a expirat abonamentu la vodafone si azi am incercat sa pun in el o cartela cosmote tot abonament si imi cere un cod (nu e codul pin pentru ca l-am scos) va rog mult daca ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Ha ha. Te duci la un service gsm si te va costa in jur de 50 de lei. Vodafone nu decodeaza telefoane sau daca o face iti tai garantia sau te costa mult prea mult.

5 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Vodafone inca blocheaza telefoane. Deci trebuie sa il deblochezi.

| Andrei117 explică (pentru Ucigasuldeprostie):

Adica cum? merg cu el la Vodafone si le spun sal deblocheze? trebuie sa dau si bani?

| Andrei117 explică (pentru Ucigasuldeprostie):

Aha si stii un service gsm undeva pe langa timisoara?

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru Andrei117):

Eu sunt din Bucuresti deci... intreaba pe altcineva happy

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru Andrei117):

Ha ha. Te duci la un service gsm si te va costa in jur de 50 de lei. Vodafone nu decodeaza telefoane sau daca o face iti tai garantia sau te costa mult prea mult.

| Crivi a răspuns:

E blocat in Vodafone...