| iustin987 a întrebat:

Buna as dori sa vad cat timp mai am pe antivirusul avast (cate zile) funda

Răspuns Câştigător
| KTAleen a răspuns:

Click dreapta pe iconita de langa ceas / registration information

2 răspunsuri:
| DanielMister a răspuns:

Cand o sa mai ai 30 de zile, ei o sa-ti trimita un mesaj despre asta. Nu-ti face griji.

| andrey31 a răspuns:

Deschizi interfata avas (desktop sau stanga-jos a ecranului langa ceas) si pe pagina principala iti apare starea curenta cu tot cu informatiile despre definitiile de virusi (update-uri) cat si versiunea antivirusului. PM daca nu te descurci si am sa te ajut in legatura cu "zilele" ramase.