| Szzeby a întrebat:

Salll TPU! In 24 de zile imi expira antivirusul Avast.
Ce sa fac?

Funda!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Licenta Avast se reinnoieste, daca acest lucru il doresti. Fara sa dezinstalezi antivirusul. Trebuie doar sa soliciti un alt cod de licenta, iar antivirusul tau isi va prelungi functionalitatea pentru inca un an. Nu trebuie sa platesti nimic. Antivirusul te va intreba daca doresti o noua licenta.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai ai destul pana atunci.Il reinstalezi.

| Kriss96 a răspuns:

Din cate stiu (de la prieteni) nu trebuie neaparat sa-l reinstalezi. Ideea e ca ti se cere o adresa de mail. Daca bagi alta decat cea pe care ai folosit-o prima data, ai inca un an de protectie. Am prieteni care fac asa de ani buni. Trebuie doar sa intri pe yahoo si sa-ti creezi un mail nou.

| Didishorr a răspuns:

Il instalezi din nou. Si poti instala altul, de exemplu eu folosesc AVG Antivirus, si e bun, poate sa te avertizeze cand intri pe virusi, e foarte bun.

| pkpdionut a răspuns:

1. Il instalezi din nou
2. Platesti licenta

| alexalex234 a răspuns:

Iati Avira este mai bun si nu trebuie platit nimic cel mai bun este avira 2014

| Makiii a răspuns:

Ia-ti nod 32 e cel mai bun