| Scarlettttttttt a întrebat:

As vrea sa amanetez ceva, dar mi-a expirat buletinul. Am 18 ani iar buletinul a expirat recent. Vreau sa ma duc cu el pentru ca buletinul nou o sa vina in 2 saptamani. Stiti cumva daca se uita la data de expirare daca nu vreau sa imi faca contract? Mersi frumos!

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Nu are nimic te poți duce și peste 2 săptămâni fără probleme. Nu nu se uită la data de expirare. Nu vei lua amendă sau alte prostii. Trebuie să te duci cu conractul de casă și cu unul din npărinți dacă locuiești cu ei.