| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa știu de la voi din propria experiența dacă produsu` Fix It Pro v-a fost de folos deoarece un "orb" i-a zgâriat mașina lu` mama și na treaba ai nasoala râu.Va rog dați-va cu părerea din propria experiența.
Mulțumesc happy

2 răspunsuri:
| Myky_6952 a răspuns:

Buna! As vrea sa-ti dau un raspuns din experienta mea sa cum n'am pot sa-ti spun din alta parte happy. Din cate am vazut eu pare ca este chiar foarte bun dar sa nu crezi tot ce vezi(cum e vorba). Oricum daca ai incercat orice altceva de ce sa nu incerci si asta. Sfatul meu:cumpara'l.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am incercat altceva pentru ca nu stiu altceva.Singurul lucru la care m-am gandit a fost sa incerc asta.Mersi oricum de raspunswinking