| Roobeertaa a întrebat:

.As vrea si eu sa stiu de ce cand aprind pc-ul nu merge, dar daca scot si bag din nou bateria la bios si sterg setarile merge, dar cu data de acum multi ani...

Funda pentru cine ma ajuta ^_^

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Cu placere! happy

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce inseamna NU merge!

| Roobeertaa explică (pentru K0sti):

Se deschide putin si pana sa apara imaginea cu Windows apare ecranul negru cu putin scris alb ceva de bootare, si asa ramane.

| K0sti a răspuns:

Pentru ca nu mai stie dupa ce sa booteze! Asta daca in caz ca mai este windows-ul intreg la cap, sau HDD-ul. Vezi sa ai in bios la "first boot device" CD-ul sau DVD-ul, depinde ce ai, si la "second boot device" HDD-ul. Atentie la data si ora, sa fie cele corecte! Si nu mai scoate bateria, vezi ca ai jumper de "clear CMOS"! Strici soclul si dupa aia sa te vad cum te scobesti de bani!

| Roobeertaa explică (pentru K0sti):

laughing)big grinMultumescbig grin

| K0sti a răspuns (pentru Roobeertaa):

Cu placere! happy