| diaconukrys a întrebat:

astept un colet din S.U.A, care a fost trimis la sf. lunii ianuarie si n ua sosit nici pana acum.Mentionez ca nu are traching number. Mai exista o sansa sa-l primesc? Ma poate ajuta cineva cu un raspuns?

1 răspuns:
| Hurst_Eliza_1983 a răspuns:

In primul rand este tracking no traching. Nu o lua ca o ofensa dar daca vrei sa folosesti un cuvant din alta limba, fa-o corect macar. In alta ordine de idei, pune pe cine ti-a trimis coletul, sa sunela compania de expeditie si sa ceara lamuriri, este singurul lucru care se poate face