| CataakaCR a întrebat:

Incerc sa ma uit la un videoclip de pe net in fullscreen si cand apas pe butonul de fullscreen, mi se face ecranul alb.stiti cumva din ce cauza? FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| RoDominikaNo a răspuns:

Ok, hai sa telamuresc eu care este problema Cata.Cand vizualizezi un videoclip sau un film dai FullScren, iar dupa aceea click dreapta si dai la setting, acolo vezi ca ai bifat EnableHardwareAcceleration, debifeaza ce este bifat, adica EnableHddAcceleration si va merge 100% sa vizualiezi filme, sau videoclipuri in full scren! Bafta.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pune un link cu videoclipul sa vad si eu despre ce este vorba!

| Baton a răspuns:

Probabil driverul tau video are ceva probleme.incearca sa vezi despre ce este vb cu el si daca e defect sau nu mai e functional inlocuieste-l (reinstalare)

| CataakaCR explică:

La toate videoclipurile se intampla astastraight face