| anonim_4396 a întrebat:

cand vreau sa intru pe hi5, facebook, etc.bag prima litera de la id dar nu-mi apare si trebuie sa. l scriu pe tot, nu stiu cum sa fac sa mearga, daca ma poate ajuta cineva (la laptop merge, dar la comp nu merge, unde o fi problemathinking). multumesc!

3 răspunsuri:
| sorinaviatoru a răspuns:

Dupa ce tiai scris Idu si parola si daca ai mozila firefox o sa iti apara undeva sus RETINE dai clik pe ala si ti se salveaza FUNDA big grin

| sorinaviatoru a răspuns:

Nu trebuie sa apesi casuta cu save undeva sus o sa iti apara o banda noua iti dai tu seama si acolo o sa ai niste obtiuni daca ai in engleza dai Remeber daca ai in romana retine (asa e la MOZILAFIREFOX)

| Any_3777 a răspuns:

Cand ai intrat prima data in cont te-a intrebat daca vrei sa-si amineasca pagina parola ta? Daca da trebuia sai dai remember si te loga automat, si isi amintea idul.