| AidaMaria a întrebat:

Cine stie cum se face un referat in power point, va rog am urgenta nevoie,
dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| ganutzu a răspuns:

Off...cam complicat ca sa iti ecplic...mult de scris si la fel de mult de citit si de inteles, zi-mi pe ce tema, ti-l fac eu si ti-l trimit pe email tongue

| AidaMaria explică (pentru ganutzu):

Mersi mult oricum dar vreau si eu sa stiu ca o sa mai am nevoie si trebuie sa fac mai multe referate si sa le prezint in fata clasei a doua zi de scoala

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Vrei sa iti fac eu referatul sau sa-ti explic cum se face?

| AidaMaria explică (pentru WR104):

Vreau sa-mi explici

| cristianfrunza a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sIrG6fzS8Go Dai mai tare boxa ca se aude incet si spor la treaba:D

| ganutzu a răspuns:

Um.uite asta e foarte bun ai sa intelegi mult mai usor vizual decat ca iti scriu eu http://www.robintel.ro/......int-video/

| ganutzu a răspuns:

Uite..asa ai sa intelegi mult mai usor decat sa iti explic eu, apropo..vezi ca e in romana asa ca. spor la treaba http://www.robintel.ro/......int-video/

| andreigreen a răspuns:

Daca vrei sa faci un referat eu ti-as recomanda word e mai simplu daca nu ai cunostinte destule in power point fa in word.