| CHUpopCHU a întrebat:

cum sa scap urgent de matreata
daca mi-ati vedea capul... ziceti ca este polul N...M-AM SATURAT ..am cumparat mii de sampoane sinu trece.ce e de facut?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Foarte simplu, te duci la un dermatolog si iti prescrie el un tratament.

| xXAlphaXx a răspuns:

Cumpara Head&Shoulders! La mine functioneaza!

| ToffyNR1 a răspuns:

Eu folosesc un sampon,cred ca e facut din plante, ca tare miroase a plante si sincer nu aveam deloc matreata.Dar matreata depinde si de varsta, dar si de faptul cum folosesti samponul, pentru ca daca un sampon iti face matreata trebuie sa te speli cu el o perioada ca se obisnuiasca parul.Dar incearca samponul de care ti-am zis, numit Cien.Succes!

| frumusyka334 a răspuns:

Buna exista un sapun cu sulf te duci la farmaciile plafar si intrebi de el si dupa ce te clatesti mai clatestete odata cu otet functioneaza si spalate asa de 2 3 ori pe saptamana si vei scapa de matreatawinking

| Memesita a răspuns:

Poate merge sa te duci la un dermatolog :d.

| gabigabita a răspuns:

Pai cumpara-ti balsam sau schimba samponul big grin