| LoveAndPeaceRo a întrebat:

Bună, dacă vreau să mă mut în altă țară europeană(Anglia sau Franța), cum pot face să-mi iau și mobila și animalele cu mine? ...adică câțiva câini și câteva pisici iar mobila...de o camera(dulapurile, patul și comoda)?
Oare merge cu trenul?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E bine sa le cari cu o companie privata gen DHL, fan courier le transporta in siguranta. Despre animale trebuie sa renunti la multe din ele pentru ca pasaport pentru toate costa mult, ajunge o pisica si un caine

1 răspuns: