| Mihaela195 a întrebat:

De cateva zile cand deschid calculatorul imi apare pe monitor mesaj ca se inchide iar unitatea functioneaza in continuare. Apoi il scot din priza si dupa 4-5 minute il bag la loc si merge....stie cineva care ar fi problema?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi de la update-urile care se fac automat daca e dezactiveaza update-urile si daca tot mai face du-te la control panel si sterge programele nefolositoare, sau te duci in run> scrii msconfig dai enter si dai la "Services" bifeaza jos Hide all Microsoft Sevices apoi debifeaza programele care nu le folosesti apoi dai la StartUp la fel debifezi ce nu folosesti si dai ok si vezi cum merge dupa restart uite aici mai ai alte exemple ce ar mai putea sa fie;) http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20071219012835AAuXZ4b