| RebeccaReby23 a întrebat:

de ce mie nu-mi merge sa descarc jocuri de pe app store imi merge SECURITY CODE si CARD NUMBER imi scrie asa
vreo trei spatii cu puncte de cate 3 si ultimu cod nu se mai face... ca celelalte imi apare descoperita asa 8043 si eu am bani in cont am completat si data expirari cardului si nu vrea sa mearga dc?
am card VISA DAU FUNTA DACA MA AJUTATI MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Pai,intra pe blackra1n.com si selecteaza imaginea cu windows,apoi ti se descarca un programel,ala il bagi in C sau D(depinde unde tii itunes-ul) apoi dai pe program files,apoi pe common files, apoi in Apple, apoi in Apple application support, si pui programul ala acolo, conectezi telefonul la pc, si dai pe "make it ra1n" si astepti acolo vreo 30 sec-1 minut,dupa aia o da iti apara pe telefon o imagine cu unu, si dupa ce se termina, o sa ai pe mobil un app in forma de picatura neagra, tu dai pe picatura aia, si alegi cydia, si restul e destul de simplu

6 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Auzi,incat sa te scutesti de plata de pe appstore, ar trebui sa ai iphone-ul jailbreak-uit, si descarci jocurile de pe net, apoi le pui in itunes

| bogdan324 a răspuns (pentru bogdan324):

Daca vrei, te ajut eu la partea cu jailbreak(in caz ca nu ai jailbreak), va fi destul de simplu

| RebeccaReby23 explică (pentru bogdan324):

Vreau sa dau bani pentru ca mai are putin cardul si vreau sa imi iau fara sa mai ma complic cu programe si altele am cont app store si cele free nu sunt toate frumoase decat cele cu bani. Ajutama cu jailbreak daca vrei? nu il am instalat pe iphone.

| bogdan324 a răspuns (pentru RebeccaReby23):

Pai,intra pe blackra1n.com si selecteaza imaginea cu windows,apoi ti se descarca un programel,ala il bagi in C sau D(depinde unde tii itunes-ul) apoi dai pe program files,apoi pe common files, apoi in Apple, apoi in Apple application support, si pui programul ala acolo, conectezi telefonul la pc, si dai pe "make it ra1n" si astepti acolo vreo 30 sec-1 minut,dupa aia o da iti apara pe telefon o imagine cu unu, si dupa ce se termina, o sa ai pe mobil un app in forma de picatura neagra, tu dai pe picatura aia, si alegi cydia, si restul e destul de simplu

| RebeccaReby23 explică:

Multumesc!

| bogdan324 a răspuns (pentru RebeccaReby23):

Totusi,ce model de iphone ai? eu am avut iphone 4s

| RebeccaReby23 explică:

Iphone 4s am.