Întrebare recomandată | Romeo75 a întrebat:

e cineva din Norvegia vreau niste informatii, referitor acte alocatie copil. Multumesc

8 răspunsuri:
| Romeo75 explică (pentru alessia5158):

Multumesc mult pentru link. as putea sa gasesc un contabil care sa se ocupe de depuneresa actelor la NAV. contra cost timpul nu imi permite. Multumesc.

| alessia5158 a răspuns (pentru Romeo75):

Nu te pot ajuta in aceasta privinta--- sunt in Ro, nicidecum in Norvegia!

| Romeo75 explică (pentru alessia5158):

Mersi mult.

| Romeo75 explică:

Cine stie? pentru depunerea actelor alocatie la NAV.Norvegia se poate face si prin posta sau imail, sau trebuie neaparat personal. Sau poate imi recomandati un contabil care se ocupa cu asa ceva.

| alessia5158 a răspuns (pentru Romeo75):

Intra pe site-ul nav.no cauta-l pe cel local--- poti aplica online iar documentele se pot atasa (vezi/citeste informatiile din sectiunea "useful information" si "forms and applications" din pagina :https://www. nav.no/en/Home )

| Romeo75 explică (pentru alessia5158):

Buna ziua, va multumesc mult pentu ajutor.

| alessia5158 a răspuns (pentru Romeo75):

Cu placere!