| roxyana03 a întrebat:

Buna funda+vot
prieetena mea vrea sa se transfere la alt profil, dar la aceasii scoala, vreau sa stiu si eu, cati copii intra intr-o clasa de a9a, si daca se mai poate transfera acum? dupa ce a loat cartile si etc. poate?

Răspuns Câştigător
| Mikaela a răspuns:

Dap se poate, doar in aceiasi scoala!
Sper ca te-am ajutat!happy

1 răspuns:
| Adrian2394 a răspuns:

In principiu da, dar depinde de director dar mai sigur o sa se transfere dupa al 2- lea semestru la mine in scoala sunt si 36-34 de elevi la profilele Bio-Chimie(Stiinte ale Naturii) si Filologie