| biuuu a întrebat:

in urma cu 2 ani mi-am cumparat o camera web "microsoft lifecam vx 1000" si..am pierdut CD-ul de instalare...
Va rog sa imi dati ceva link`uri pentru a downloada proramul
Merci!

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Scrie ma omule "Microsoft lifecam vx 1000" pe google ce-i asa greu?
Asa-i romanu', mai bine asteapta 2 ore raspuns de la alti ratati care-si pierd timpul pentru el decat sa depuna el efortul acela GIGANT de a pierde 1 minut sa caute.

| biuuu explică (pentru unknownn):

Am cautat, am instalat si nu merge..Nu vorbi daca nu stii!

| unknownn a răspuns (pentru biuuu):

Atunci mult mai simplu era sa ne explici problema pe care o intampini.