| andreea_4927 a întrebat:

m-am saturat! masina de spalat nu imi spala bine si nu avem bani sa cumparam alta mai noua aceasta fiind de prin 2001 (masina de spalat)si nu-mi ies unele pete si, imi mai raman pe pantaloni si m-am dus de multe ori la scoala cu mici pete care nu se vedea sa-ti sara in ochi si au urlat ca vin murdara si chesti din astea si cica iar tis murdari pantaloni tu ai speli >? eu da dar nu merge maasina i-am spalat si cu vanish si separat dar nu merg petele de pe ei cu ce sa ai spal ceva retete de casa pentru a scoate petele serioase si mari din haine aveti? plisss dau fundasi

3 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Aaa.sunt alaturi de tine.laughingeu stau cu chirie si masina propietarului "arunca" rugina.si mi-a distrus toate hainele.ale mele ca ale mele.ca majoritatea sunt negre, rosii dar tricourile albe ale prietenului meu sunt praf.deci.help usscrying((

| Ganduri albe a răspuns:

Tatal meu repara masini de spalat :p. Deci sa-mi spui de unde esti.laughing

| YukiMrM a răspuns:

Cumpara-ti altii.