| Anda1197 a întrebat:

mi s-a blocat id-ul, am descarcat programul y! id unlocker v2.0 si cand il deschid imi cere o parola : "enter password for the encrypted file". Stie cineva care e parola? puppy dog eyes Fundaaa+vot :*
tin sa metionez ca s-a blocat id-ul si nu mai stiu intrebarea secreta nici id-ul alternativ... id-ul e din 2009 si primesc multe informatii de la profesori si multi altii si nu vrea sa-l schimb deaorece as pierde multe id-uri, de care nu mai pot sa fac rost. happy

1 răspuns:
| ionut098 a răspuns:

Cauta pe pagina de unde l-ai luat.mi s-a intamplat si mie la o arhiva sa aiba parola am gasit-o pe pagina de unde am downloadato