| RobertG101 a întrebat:

Buna. Mi s-a inchis contul de pe Google Adsense pe data de 16 August deoarece am dat click la reclame din videoclipurile mele. Am trimis vreo 4 incercari de appealing, dar nici una nu a functionat.
Trebuie sa mai astept vreo saptamana/luna ca sa pot sa trimit alt email de appealing? Mai am sanse sa mi se restituie contul?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Odata ce ai incalcat regulile nu ti se mai restituie nimic. poti sa iti iei adio de la contul ala

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru RobertG101):

Stiu pe cineva care a avut o problema asemenatoare, nu a respectat regulile lor, ia inchis contul, el a venit cu argumente, a discutat si pe chat live cu ei, nu a reusit nimic.