| pitbull93 a întrebat:

oare de ce nu imi merge messengerul. nu ma lasa sa intru pe nici un id si l-am instalat din nou iar pe yahoo pot intra cu id-ul

5 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Apropo dupa fiecare semn de punctuatie se scrie cu litera mare acum sa revenim la intrebarea ta hmmm trebuie sa fii putin mai explicit cum adica pe mess nu merge sa intri si pe yahoo merge?

| pitbull93 explică (pentru RoseOfTheFire):

Da pe messenger nu pot apare o eroare, iar cand intru pe yahoo sa imi verific mailul sau sa vorbesc de acolo pot

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru pitbull93):

Asa zi pai incearca sa il dezinstalezi si sa insalezi din nou mess-ul pana merge daca nu se intampla nimic incearca sa instalezi o versiune mai noua.

| pitbull93 explică (pentru RoseOfTheFire):

Da am facut asta am luat ultima de pe yahoo

| LilGh0st a răspuns:

Iti apare vreun mesaj de eroare?