| B3b3lusha_4233 a întrebat:

Hei TPU`.big grin
Am telefon Nokia c3 si am internetul pe el, si mi-am instalat yahoo messengerul pe el. Si cand dau pe el sa intru zice ca nu am java apllications.straight face
Cine ma ajuta si pe mine?batting eyelashes
>fundita.big grin

4 răspunsuri:
| TeoriaLuiPytagora a răspuns:

Salut. Daca ai cablu de date poti sa il iei dupa internet exemplu : download java aplications si il bagi in telefon unde vrei tu si il instalezi tot din telefon. Noroc frate! happy

| funnyboy a răspuns:

Am avut si eu trebuie sa il descarci de pe ovi

| SubZero98 a răspuns:

Da descarca-l pe calculator si il iei cu cablul de date pe telefon si il instalezi