| Andreas_Armin_1975 a întrebat:

Daca un student anul 1 este exmatriculat in data de 4 februarie 2018, din cauză că nu s-a prezentat la niciun examen în primul semestru,cum s-a putut incasa taxa pentru semestrul 2, pe data de 6 martie 2018, cand el figura exmatriculat cu o luna in urmă? E posibil așa ceva?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea asta trebuie adresata serviciului de contabilitate, al facultatii.
Totusi, daca erai deja exmatriculat, de ce ai mai mers sa platesti taxa pentru semestul 2?

| doctorandus a răspuns:

Eu am fost doi ani inscris la psihologie la Universitatea din Amsterdam si nu m-am prezentat la niciun examen. Nu m-au dat afara, atat ca nu m-am mai inscris al treilea an.