| MIKI_9695 a întrebat:

sotul meu este plecat in strainatate, trebuie sa imi trimita o procura de la ambasada, cum poate sa trimita originalul? Prin fax nu merge?

3 răspunsuri:
| IndescribableChild a răspuns:

Nu poate sa iti trimita originaul prin nici o metoda electronica. Se cere originalul cu stampila si semnatura pe document. Eventual poate sa il trimita prin posta ...sau vreun mic pachet.

| Sin a răspuns:

Nu e valabila prin fax.O trimite prin posta cu valoare declarata sau o poate trimite prin cei de la Atlassib.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Prin fax inseamna copie xerox!
Originalul, cel mai bine il trimite printr-un curierat rapid! Atlassib ( daca exista sediu acolo unde se afla sotul) este cel mai la indemana in strainatate!