| Marko_7130 a întrebat:

Buna,

Stie cineva optiunea aceea de la Orange suporter de trimiti mesaj cu echipa favorita si primesti daca castiga 10 smsuri si ce mai primesti. e cumva taxabila? Mie multi mi-au spus ca nu e taxabila, dar cand am activat imi zice: "Dupa 10 zile, vei fi taxat cu 5 centi pentru fiecare notificare cu stiri".

Stie cineva cum sta treaba?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sms initial probabil e gratis dar asta a activa o optiune care te rupe de bani pe urma. cam asa functioneaza treaba la Orange.

| demonxyz a răspuns:

Eu am activata aceasta optiune de un an cred de exemplu acum am beneficiat de 6euro si 160 de sms...nu imi amintesc sa imi fi luat foarte multi bani maxim 40de centi in un an aproape si am castigat o multime de euro.Sincer mie imi place foarte mult obtiunea si pe langa asta aflu si noutati despre echipa.O poti activa si daca nu iti place foarte simplu o dezactivezi! :*