| IIssaIssabella a întrebat:

sunt Miruna si am sanii foarte mici, iar la scoala toata lumea isi bate joc de mine si ma jigneste. sunt de-a dreptul umilita si chinuita, parca imi vine sa-mi iau odata viata. Nu mai suport, si numai din cauza sanilor. cred ca am ajuns sa plang aproape toata ziua. va rog frumos sa m-a ajutati cu ce puteti daca stiti, va rog din suflet. am 18 ani

Răspuns Câştigător
| Sliix a răspuns:

Daca vrei ca sanii tai sa para mai mari ai putea sa porti un sutien cu push-up. Deasemenea sunt mai multe trucuri ce iti pot mari sanii:
-imprimeurile maresc orice rotunjime
-pliurile si faldurile cresc optic sanii
-decolteurile rotunde si bluzele pe gat dau impresia de plin in partea de sus
-arata mai bine daca suprapui mai multe topuri
-dantelasi materialele mai groase adauga kilograme in plus

Pentru a parea ca ai sanii mai mari trebuie sa eviti decolteurile cu decolteu in "v", pentru ca ascund o confomatie mult prea plina in partea de sus, Iar culorile inchise micsoreaza si ele sanii la randul lor, pe cand cele deschise fac exact opusul!
Si nu uita, rochiile elegante pun mereu sanii in evidenta!

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Raspuns pentru MirunaVasilescu
Să fii bucuroasă, că ai sănii mici!
Aia râd de proști ce sunt!
Te vei mărita, vei avea copii și alăptând normal că îți vor crește sânii!
Astea care acum au sânii foarte mari după alăptare îi vor avea și mai mari că vei zice că sunt fiecare cât un uger de vacă.

| PinkPanther a răspuns:

1. In primul rand colegii tai ar trebui sa rada de tine ca pana la 18 ani nu ai invatat ca verbul a jigni se scrie cu "g" nu cu "c".
2. Nu e o tragedia asa de mare sa ai sanii mici, colegii tai rad de tine pentru ca au observat ca asta e un complex de-al tau si se folosesc de asta. daca nu ai fi complexata si nu ti-ar pasa asa de mult de parerea lor, crede-ma nu ar mai rade nici unul de tine.
Cum tu ai sanii mici, altele ii au prea mari si nici ele nu sunt fericite. Multumeste-te cu corpul tau asa cum e, eventual poti sa faci niste exercitii pentru dezvoltarea muschilor pectorali SI PUNE MANA PE CARTE. vine bacul si deja se vede ca nu stii prea multe, crede-ma la examenele mari din viata ta nu o sa ii pese nimanui de cupa sutienului tau.

| Danyelusha a răspuns:

Pai ai putea sa porti sutien cu push up (este un sutien cu burete). Sau bustiera cu burete. Dar iti recomand sa folosesti prima oara o bustiera cu un mic strat de burete si apoi poti sa cresti stratul pe parcursul lunilor. Ca si cum ti-ar creste. Ii poti pacali cu astawinking
Sau uite aici cum ti poti marii natural:
De la bun început trebuie să spunem că fiecare femeie are, prin tipul constituţional cu care s-a născut, o limită până la care se pot dezvolta sânii ei, peste care nu se poate trece fără a produce intervenţii tranumatizante şi cu consecinţe nefaste pe termen lung asupra sănătăţii. Totuşi, se pot obţine măriri ale lor aproape miraculoase aplicând simultan metodele descrise în continuare.

1. Alimentaţie pură
Există alimente cum ar fi dulciurile cu zahăr, carnea cu hormoni de creştere, produsele de patiserie, anumiţi aditivi alimentari sintetici care pot determina o creştere în volum a sânilor, dar dizarmonioasă - ei devenind moi şi fără formă (aspectul 'pufos', flasc al multor femei din Occident, unde predomină alimentaţia de acest tip), ceea ce, fireşte nu este de dorit.

În schimb, o alimentaţie lacto-vegetariană, cu multe legume şi fructe proaspete, este de natură să creeze premizele unei dezvoltări armonioase nu doar a sânilor, ci a întregului corp. în afară de acest mod natural de alimentaţie, mai există aşa-numitele alimente-medicament pentru creşterea sânilor, iar acestea sunt: măslinele negre şi uleiul virgin de măsline, soia şi mai ales germenii de soia, germenii de grâu şi uleiul de germeni de grâu, frunzele, inflorescenţele şi seminţele de mărar, frunzele de ţelină, miezul de nucă, alunele neprăjite, seminţele de floarea-soarelui neprăjite. Aceste alimente veţi urmări să le consumaţi în cantităţi cât mai mari pe o perioadă de minim 6 luni.

2. Plantele cu stimulare hormonală
Următorul amestec de plante are rezultate deosebite pentru creşterea sânilor: seminţe de mărar (Anethum graveolens), rădăcină de lemn dulce (Glyciriza glabra), inflorescenţe de busuioc (Ocimum basilicum), seminţe de anason ( Pimpinella anisum). Plantele se macină cu râşniţa electrică de cafea sub formă de pulbere, după care se amestecă în părţi egale; se ia 1 linguriţă de amestec de 3 ori pe zi, pe stomacul gol. Planta se ţine sub limbă un sfert de oră, după care se înghite cu apă.

IMPORTANT!

Femeile care se confruntă cu hipermenoree, tumori benigne nu vor include în amestec lemn dulce (are efect estrogen foarte puternic), iar înainte de ciclu cu o săptămână vor lua câte o linguriţă de pulbere de salvie de 3 ori pe zi.

3. Masajul sânilor
Cea mai eficientă tehnică s-a dovedit a fi cea cunoscută sub numele de "metoda doctorului Chang", pe care o prezentăm în continuare:

1. Masajul se face din poziţia şezând, călcâiul piciorului drept îndoit presând zona clitorisului (zona de deasupra uretrei).

2. Presiunea realizată cu călcâiul drept asupra zonei numite trebuie să fie moderată, însă suficient de fermă pentru a crea chiar o stare de efervescenţă erotică.

3. O dată cu apariţia acestei stări de efervescenţă erotică, se poate începe masajul ambilor sâni, concomitent, cu mişcări circulare pentru creştere, care se fac lin, dar intens (pentru a menţine starea de efervescenţă erotică).

În starea lăuntrică favorabilă creată, se evocă intens procesul de creştere şi armonizare a sânilor, vizualizând interior sânii împliniţi şi armonioşi. În cadrul acestui masaj este foarte importantă perseverenţa zilnică şi imaginaţia creatoare.

Uleiuri medicinale pentru masaj
Extractele naturale din plante, o dată pătrunse în piele, prin caracteristicile de stimulare pe care le exercită la nivelul sânilor, aceste remedii permit o amplificare a procesului natural de creştere al acestora. Dintre remediile cele mai renumite în acest sens menţinăm:

- uleiul de germeni de grâu - este un produs care se poate procura acum din majoriatea magazinelor cu produse naturiste: se aplică în doze moderate, de 1-3 ori pe zi. Are efect estrogen şi este foarte bogat în vitamina E.

- uleiul de mărar - este un preparat ce poate fi realizat de oricine prin macerarea seminţelor de mărar, fin măcinate cu râşniţa electrică, în ulei vegetal (preferabil ulei de măsline). Proporţia folosită în general este de 30 de grame de pulbere din seminţe de mărar la 200 ml de ulei de măsline. Se lasă la macerat timp de 3 săptămâni, după care se filtrează, iar restul de plantă se aruncă. Uleiul rezultat, puternic aromat, va fi folosit de 2-3 ori pe zi. Într-o primă fază este posibil să apară uşoare dureri ale sânilor (este un fenomen frecvent la majoritatea metodelor naturale de creştere a lor) care vor dispare însă după 4-5 zile de tratament.

Cantitatea de ulei folosită pentru un masaj trebuie să fie moderată; se mai adaugă ulei doar în măsura în care acesta poate fi absorbit fără dificultate în piele.

IMPORTANT!

Femeile care se confruntă cu stări inflamatorii la nivelul sânilor sau cu noduli mamari, nu vor folosi aceste uleiuri de masaj.

4. Actul sexual cu continenţă
Este "arma secretă" a femeii care vrea să devină mai frumoasă şi mai senzuală. Atunci când o femeie face dragoste, cantitatea de hormoni secretată de organismul său va creşte foarte mult, fapt care în câteva zeci de minute se va concretiza printr-un simptom clasic - mărirea volumului sânilor. Însă, în momentul în care apare orgasmul cu descărcare, sânii devin brusc flasci, constelaţia hormonală se modifică şi ea rapid, iar după mai multe asemenea descărcări de regulă nu doar sânii, ci întregul corp îşi pierde fermitatea şi tinereţea.

Concluzia reiese de la sine: dacă vreţi să aveţi sâni mari, plini şi frumoşi, faceţi dragoste, dar urmăriţi să nu ajungeţi la orgasme cu descărcare. Experienţa a arătat că femeile care fac dragoste cu continenţă îşi pot mări rapid sânii cu peste 50%, în doar câteva luni devenind plini, fermi şi frumoşi.

Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| wintage a răspuns:

Se scrie "jigneste" nu "jigneste"... asta ii suna si primului comentariu.
Si in legatura cu problema ta, la 18 ani e rau sa nu stii cum sa te integrezi fara acele "inaintari". Dezvoltarea va mai dura ceva vreme deci ai tot timpul din lume.
Si apropo...
Te-ai gandit vreodata sa devii manechin?

| CristiB93 a răspuns:

Ce lume rea inseamna ca exista prin partile de unde esti tu,dar nu trebuie sa iti faci griji, sunt sigur ca problema se va rezolva in timp, sunt sigur ca esti foarte frumoasa si fara sani si mai sunt sigur ca o sa iti gasesti un baiat care sa te placa asa cum estiwinking

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Nu te ingrijora ma e timp sa iti creasca side problema ca isi bat joc de tine si te jignesc e foarte nepoliticos. poti sa nu ii mai bagi in seama si sa treci peste ei cu nepasare dupa vei vedea ca nu o sa mai faca asa.
SUCCEs!

| Sliix a răspuns:

Heei. :*
Sincer imi pare rau pentru tine. sad Nu-i baga in seama pentru ca sunt rautaciosi. Oricum. cum zice si killergirl. Mai este timp sa-ti creasca.
Daca vrei ca sanii tai sa para mai mari ai putea sa porti un sutien cu push-up. Deasemenea sunt mai multe trucuri ce iti pot mari sanii:
-imprimeurile maresc orice rotunjime
-pliurile si faldurile cresc optic sanii
-decolteurile rotunde si bluzele pe gat dau impresia de plin in partea de sus
-arata mai bine daca suprapui mai multe topuri
-dantelasi materialele mai groase adauga kilograme in plus

Pentru a parea ca ai sanii mai mari trebuie sa eviti decolteurile cu decolteu in "v", pentru ca ascund o confomatie mult prea plina in partea de sus, Iar culorile inchise micsoreaza si ele sanii la randul lor, pe cand cele deschise fac exact opusul!
Si nu uita, rochiile elegante pun mereu sanii in evidenta!

| flavius01 a răspuns:

Se pare ca e adevarat titlul acelei telenovele "Fara sani nu exista paradis"

| IIssaIssabella explică:

In primul rand, daca nu ai vorbi asa ar fi altceva. pentru o greseala de exprimare imi sari in cap! daca nu stii stai in banca ta si lasa-ma pe mine in pace domnu stie tot!

| Gabrieles a răspuns:

Silicoane.