| kikosro a întrebat:

Buna sunt nou aici.Acum 3 luni mi-am schimbat placa de baza ram... cum sar veni un pc nou. Dvd-rw vechi s-a stricat si cineva (un amic care este specialist it)i l-am dat la reparat si mi-o dat un dvd-rom apoarpe nou in schimb.Cu ocazia componentelor noi mi-am pus windows 7 proffesional pe 64 de biti.Acuma vreau sa reinstalez windows dar cand dau restart nu-mi apare sa dau space sau alta tasta (nici macar nu-mi-l citeste la inceput)si cand il deschid intru in my computer si imi apare dar nu pot sa-l reinstalez de acolo deoarece nu pot da format.Cam asta o fost povestea acum urmeaza problema. Dupa ce am instalat windows am instalat drivere placa de baza...etc. dar dupa 2-3 zile nu-mi mai citea cd-dvd in afara de cele de drivere sau windows. Vreau sa stiu daca pot face cumva sa reinstalez windwos sau o alta solutie va rog. Dau fundita la toate solutilee nu conteaza daca nu merg macar incerc

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Sfatu meu si eu sunt specialist in IT fa pe stick un Windows Xp sp 3 si instaleaza! Bafta daca nu stii si nu te pricepi cum te pot ajuta eu! dar nu din vb ci fapta te astept pe itsoft_2011