| Maariiaa a întrebat:

Bună,
Tot văd pe site utilizatori,, susțincampaniatpurevive". Chiar nu știu ce este. Ați putea să îmi explicați și mie? Aș vrea să știu și eu, mă interesează site-ul.
Aștept răspunsuri! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| SayCheesexD a răspuns:

Cred ca nu ai auzit de "avalansa spam".
Ea a inceput pe la sfarsitul anului 2010 pana in 2011 ianuarie.
Multi utilizatori au fost blocati pentru:
Raspunsuri jignitoare,
Mesaje cu continut obscen,
Imagine a profilului pornografica
Etc`...
susțincampaniatpurevive este o campanie unde te poti alatura pentru a bloca si a denunta utilizatori care inca "fac rele" pe tpu.ro
Sper ca te-am ajutat` :*

2 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Sustin campania TPU revive happy

| Loome a răspuns:

Salut.
Eu sunt fondatoarea acestei campanii.
Aceasta este complet desfiintata, deoarece unii useri care i-am rugat sa raporteze intrebarile stupide au exagerat.
Bineinteles, toata lumea da acum vina pe mine. Dar eu ca dovada am ca a fost suspendat TPU The Movie 2, care e facut de mine.