| Saibot95 a întrebat:

Acu cateva zile mi s-a ars placa de retea..habar nu am cum.Am cumparat una noua tip USB.Chestia interesanta este ca viteza la internet mi-a scazut drastic de cand folosesc "chestia " asta! Pe cutie spune ca are 100 Mbps! Dar nu cred ca ajunge la viteza asta.Am facut un Speed Test si imi spune ca am o viteza de download de 1.7 Mbps.Si asta in cazul in care am o singura pagina de internet deschisa.Pe placa cealalta viteza era de 7 8 Mbps.Am instalat drivere tot ce era necesar dar rezultatul este acelasi! MA puteti ajuta cu niste sfaturi de a creste viteza?

2 răspunsuri:
| sori88 a răspuns:

Intra la proprietati>>speed & duplex si pune 100 Mbps Full Duplex...

| Saibot95 explică (pentru sori88):

Proprietati la ce?
nu Inteleg poti te rog sa fii mai explicit?