| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat un windows xp media center 2010 si am netul de 1 gbps. La viteza de test pe site-ul rds imi arata la download 200 mbps si pe windows-ul pe care il aveam ( windows 7 ultimate ) se ducea pe la 600 mbps. Am intrat si in device manager, am instalat si driver-ul de la placa de retea de 1000 si nimic. Astept raspunsuri! Multumesc!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai SSD? XP e mai cretin de felul lui si nu suporta multe chestii cum ar trebui. De ce te-a mincat sa nu lasi saptele?

| sasukeady a răspuns:

Oricum deja au inceput erorile. o sa bag inapoi saptele si imi mai iau cativa rami ca am 2 si pe sapte nu prea merge mai ales in jocuri.