| andreicaia99 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.toti stim ca peste 1 luna si cateva zile incepe scoala si eu am teme ca multi dintre noi dar problema e ca nu pot sa ma apuc nu am niciun chef nu ma pot dezlipi de facebook sau ma rog in fine ...de vorbitul cu prietenii.As vrea niste idei cum sa le imbin pe amandoua sau cum sa ma apuc de teme. fundita la cele mai multe si ingenioase idei

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Fa-ti un program!

Cateva ore inveti si-ti faci teme, si cateva ore la calculator. Trebuie sa existe un echilibru in toate, daca tot doresti rezultate pe viitor.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tai cablu de la net si gata

| Mihaela1964 a răspuns:

Trezeste-te devreme, fa teme 2 ore pana se destepta facebook-ul, dupa care faci ce vrei.Astfel nu-ti va parea rau ca tu faci teme si prietenii tai stau de like-uri pe acolo.