| bombonica22 a întrebat:

Buna TPU am o mica intrebare cat este bursa de merit clasa V-VIII? peste media 8, 50? funda

Răspuns Câştigător
| Fuego a răspuns:

Apoximativ 1 milion 2 maxim 3happy Atept funda te rog eu frumos

6 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Trebuie sa ai media peste 7.

| balanmadalina a răspuns:

Eu am media 9.93 si primesc bursa de merit in valoare de 130 de ron.Am colegi in clasa care au media 9 si nu au primit bursa de merit(depinde de buget). Sper ca te-am ajutat.

| Himera a răspuns:

Din cate am inteles bursa respectiva e data in funtie de bugetul primariei, deci ai putin sanse sa primesti un raspuns 100% corect. Oricum, sa nu te astepti la sume fabuloase, colegele mele(sunt la liceu) aveau anul trecut bursa de merit 100ron in ocnditiile in care aveau media 10.

| catalinmodan a răspuns:

Eu am primit pe tot anul 826 lei