| bombonica22 a întrebat:

Cat este bursa de merit clasele V-VIII? adica cu media peste 8, 50? cel mai bun raspuns funda!

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

8,50 straight face se da bursa de merit la medie asa mica? De la 9, 50 in sus poate(asa ar fi normal).

| Noname1465 a răspuns:

90 de leibig grin Funda?

| Wihox a răspuns:

Am avut in fiecare clasa peste 9 dar nu am auzit de nici o bursa? la ce te referi? Am o colega cu 10 dar nu a primit absoult nimic

| Chhrisu a răspuns:

Eu am primit deoarece a pus diriga vorba buna pentru mine si restul clasei ca am fost toti peste 8.50 am primit cativa si acea bursa e in jur de un milion iar cea de performanta e de 2 milioane.

| raducux a răspuns:

Nu primesti bursabig grin eu am avut mereu peste 9 si nu am primit. Le da doar la primii nu stiu cati.

| Snzi a răspuns:

Eu am avut 9, 80 si nu am luat nimic laughing ma rog am terminat acum 2 ani gimnaziu, poate s-au mai schimbat lucrurile