| AnDrEy99RO a întrebat:

Am o problema grava! Am împrumutat telefonul unui prieten, iar el din greseala a sters icoana de la google play si l-a dezinstalat! Va rog sa imi spuneti ce sa fac ca sa mai pot download-a de pe google play!

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Poti sa intri pe net si sa downloadezi aplicatia Google Play
http://www.androidpolice.com/......e-3-10-10/
Poti face asta direct de pe telefon sau pe pc si apoi il pui pe telefon.

| AnDrEy99RO explică (pentru Amilik):

Te rog sa ma ajuti mai mult
deaconuandrey@yahoo.com
adresa mea

| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa descarci din nou aplicatia google play, dar s-ar putea sa o gasesti inca in aplicatii.