| TootydeCool a întrebat:

am scris un roman de 11 capitole si as vrea ca sa il vada mai multe persoane. Cum as putea sa il fac citit? ce site se foloseste cel mai mult? Va rog frumos cele mai multe sfaturi si ma folositoare primesc funda + vot.

Răspuns Câştigător
| MCRgurl a răspuns:

Pai ai putea sa faci copii si sa le vinzi pe tocmai.ro,abia mai castigi si banii si devii si cunoscuta.si eu unu o sa o cumpar daca o pui acolo.

1 răspuns:
| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

Paii...dupa parerea mea poti sa-ti faci un blog cu aceasta poveste, astfel pot mai mult sa il vada.happy Plz sa ne informezi si pe noi, eu una abia astept sa vad despre ce este vorbahappy Sa ai o zi buna!