| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare daca schimb windows-ul si instalez din nou altul se sterg toate din computer poze, filme, video?

5 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Depinde de partitia pe care il instalezi si partitia pe care ti pozele, filmele si restul.
De ex, daca instalezi windows'ul in Local disk C, ar fi bine ca datele care vrei sa se pastreze sa le muti in Local disk D.

| catta95 a răspuns:

Cand schimbi windows-ul iti arata ce vrei sa stergi c-ul sau d-ul si tu selectezi care vrei sa fie sters si daca vrei le stergi pe amandoua
funda?

| greenie a răspuns:

Buna! daca ti-l instaleaza un profesionist nu se sterg fisierele decat din directorul C(unde ai instalat programele de baza, aici intra si my documents)depinde unde ai instalat filmele, pozele. Daca sunt D sau E nu se sterg.
Mie mi-a instalat odata o prietena care nu se prea pricepea si mi s-a sters tot din computer.Ai grija cum instalezi windowsul!

| eucornel a răspuns:

Buna! Dac schimbi wondowsul nu se sterge nimic sub nici o forma, pentru ca duap ce incepe ca booteze cd-ul iti arata acolo parititiile de obicei sunt 2 partitii la windows (C si D ). Acolo se da pe C si dai Install si pe urma windowsul urmeaza pasii corespunzatori, daca nu te pricepi apeleaza la cineva care se pricepe, daca esti din Buc te pot ajuta cu asta ma OCUP! numai bine

| RoseOfTheFire explică (pentru eucornel):

nu sunt din Buc sunt din Buzau