| Bubu8 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi. Acum doua zile mi s-a schimbat automat profilul de Facebook si nu imi place deloc noua varianta a profilului. Cred ca o stiti si voi. Stiti cumva cum as putea sa-mi fac profilul sa revina la vechea versiune? Va rog sa ma ajutati daca puteti. Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Nu mai poti se numeste timeline e un fel de update incetul cu incetul o sa fie nevoita toata lumea sa stea pe el

| Bluu08 a răspuns:

Nu mai poti schimba acum versiunea noua..si mie mi s-a intamplat si nici mie nu-mi place. dar o sa ne obisnuim si cu asta..in curand toata lumea va trece pe timeline.
Bafta happy

| Bubu8 explică (pentru Bluu08):

Bine, atunci am sa incerc si eu sa ma obisnuiesc cu el. Multumec ca m-ati lamurit happy

| Here4u a răspuns:

Se numeste timeline.Si nu mai poti sa o scoti.Asa va ramane.