| anonim_4396 a întrebat:

Am un iPhone 3GS si as dori sa stiu daca aceasta este decodat in toate retelele, deoarece vreau sa imi iau cartela de cosmote si eu eram pe vodafone. Mersi :*. Dau funda primului big grin!

4 răspunsuri:
| Stefanjust4fun a răspuns:

Daca l-ai luat de la magazin oficial(sau reprezentanta) e decodat in orice retea. baftawinking

| andreea3216 a răspuns:

Roaga un prieten care are contract cu Orange sau Vodafone sa-ti imprumute cartela, introdu cartele in telefon si daca ai semnal inseamna ca e deblocat. Daca nu, atunci e blocat.

| Sebby_1251 a răspuns:

Da, e decodat

| dexterelu a răspuns:

Ce-as face eu: baga o cartela cosmo de la un prieten si vezi daca merge happy e moca!